ŞEKEROGLU MAHALLESİ ESKİGÜMRÜK CADDESİ NO:22/C ŞAHİNBEY/GAZİANTEP

TİMAC AGRO

TİMAC AGRO

Timac Agro Avrasya bitki ve hayvan beslemede uzman, fakat özellikle bitki besleme konusunda derin tecrübesi olan bir kuruluş. Bitki ve toprak ihtiyaçlarına göre yerel üreticilere çözümler sunabilmektedir.

Grup Roullier\\\'in bir şubesi olarak, Timac Agro Avrasya üreticilere uluslararası standartlarda kaliteli ve güvenilir ürünler sunmakta. Ürünlerimiz teknolojiye dayalı, etkinlikleri pazarda fark yaratmış ve üretici maliyetlerini dengede tutmayı hedeflemektedir.

Üreticilerde ürünlerimizin yararlılığı konusunda herhangi bir tereddüt bırakmamak adına. Teknolojilerimizin etkinlikleri sadece kendi laboratuvarlarımızda değil, dünya geneli çeşitli denemelerde ve üniversite araştırmalarında kanıtlanmıştır. 

Gücümüz, Dünya\\\'da 35 ülkede bulunan Ar&Ge merkezlerimizin tecrübelerine dayanarak,  Ar&Ge\\\'yi başarılı ve etkili ürünlere dönüştürme yeteneğimizden kaynaklanıyor.

Timac Agro Avrasya güçlü bir ATS (Agronomik Teknik Satış) ekibiyle çalışıyor. Bu ekip bayilerle birlikte çalışarak üreticilerin verimlerini arttırmak için öneriler verir ve takipte bulunur.  

image